Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Z Vašej krajiny nie je možné vytvoriť objednávku. United States

Black Friday výpredaj

BICYKLEPočet produktov v kategórii: 2

Podkategórie

 • Cestné
  Zvoľte si Formentor ako super objekt pre vaše závodné a výkonostné ciele a spojte ho s absolútnou kontrolou nad svojim držaním tela a postojom v sedle.
 • Horské
  Bezpochyby, holý rám - Tomir je krásna vec, ktorú možno oprávnene prirovnať k soche vyrobenej zo zváraných titánových trubiek zliatiny 3Al/2.5V.
 • Gravel
  S možnosťou konfigurovať plášte až do 45 mm pri 700c kolesách, alebo veľkosť 27.5" x 2.6" je Atalya Gravel ideálnym bicyklom pre jazdcov, ktorí chcú všetko.
Zobrazených je 1 - 2 z 2 položiek
 • Univerzálny bicykel na cestu a ľahký terén (Gravel) v skvelej výbave za špičkovú cenu Skvelá výbava - pohon Shimano GRX! Cestná geometria rámu s vyššie nasadeným riadením pre pohodlnejší posed Ideálne na výlety, aj dlhšie výjazdy po ceste i nespevnenom teréne 20 rýchlostí Rám AL6061 T6 + TIG zvary Vnútorné vedenie káblov Integrované hlavové zloženie...

 • Univerzálny bicykel na cestu a ľahký terén (Gravel) v základnej výbave  Pohon Shimano SORA Cestná geometria rámu s vyššie nasadeným riadením pre pohodlnejší posed Ideálne na výlety, aj dlhšie výjazdy po ceste i nespevnenom teréne 20 rýchlostí Rám AL6061 T6 + TIG zvary Vnútorné vedenie káblov Integrované hlavové zloženie Vidlica AL6061 TI Vyrobené na...

Zobrazených je 1 - 2 z 2 položiek