Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Z Vašej krajiny nie je možné vytvoriť objednávku. United States

Kto sme, čo robíme a čo ponúkame

Sme rodinná firma so zameraním na dovoz a predaj inovatívnych produktov pre aktívny oddych celej rodiny. Bicykel sa stal aj našim životným štýlom, a v našej ponuke autonosičov na bicykle, cestovných boxov na auto, či detských cykloproduktov nájdete práve produkty, ktoré v dnešnej konzumnej dobe a prebytku všetkého sú určite "trochu iné", o to viac však nadčasové a inovatívne.

 

Poskytujeme priamy predaj koncovému zákazníkovi cez tento eshop, a tiež distribúciu tovaru pre koncový predaj (veľkoobchod). Neprevádzkujeme maloobchodnú kamennú predajňu ale po dohode vopred je možný aj osobný odber tovaru z nášho skladu v Humennom alebo nákup v niektorej z predajní našich zmluvných partnerov. Ak ste obchodník, spoločnosť, predajca bicyklov a cyklistických doplnkov alebo podnikáte s autopríslušenstvom, kontaktujte nás pre spoluprácu.


Sme dovozca a distribútor inovatívnych značiek

Na Slovensku zastupujeme niekoľko renomovaných spoločností a výrobcov prémiového sortimentu určeného pre cestovanie a cyklistiku.


Rastieme aj vďaka vašej priazni

Na stále rastúci záujem o prémiové a inovatívne produkty pre aktívny relax celej rodiiny reagujeme rozšírením nášho portfólia o segment autonosičov na bicykle. Od leta 2013 sme dovozcom a autorizovaným predajcom autonosičov SARIS. Tie sú už 20 rokov zárukou kvality, funkčnosti a predovšetkým štýlu a dizajnu. V tomto roku sme priniesli na trh technologickú novinku so širokým využitím - vákuové nosiče SEASUCKER. Systém využíva vákuové prísavky a vytvára prekvapivo jednoduché, intuitívne a pritom však neuveriteľne odolné uchytenie na karosérii, alebo presklenej časti auta.


Podporujeme


WEERIDE SK - Michal Makovec

Osloboditeľov 1577/6, 066 01 Humenné
+421 948 520 509, info@cyklosedacky.sk
IČO: 44 700 792, IČ DPH: SK1081141457
Registrované na Okresnom úrade Humenné, Číslo živnostenského registra: 720-16036


Dohľad vykonáva SOI Prešov, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov 1, Odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa, Tel. č.: 051/ 7721 597, Fax. č.: 051/ 7721 596, e-mail: pr@soi.sk